Enes Kaya Hakkında Çıkan Haberler!

Ünlü olmak zor zanaat! Güney Kore’de yaşayan Enes Kaya hakkında bir takım iddialar ortaya atıldı. O da bu konuyla ilgili açıklama yapmış. Haber Koredeki açıklamayı aynen aldım. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar, atasözümüzle yatsının bir an önce gelmesi ümidiyle diyerek yazıyla baş başa bırakıyorum sizi!

Güney Kore’nin en çok izlenen programlarından Abnormal Summit’te daimi üyelerinden Enes Kaya, hakkında çıkan söylentilere avukatı üzerinden açıklamada bulundu. Hafta başında internet sitelerinde bir kız, Enes Kaya’nın kendisini bekar olarak tanıtarak bir süre çıktıklarını iddia etmişti. Söylentilerin haber sitelerinden dolaştıktan sonra Kaya, bugün sesliğini bozdu.

“Son zamanlarda internet sitelerinde çıkan yazılardan dolayı meydana gelen yalnış anlama ve karalamalar Enes Kaya’ya ve ailesine üzüntülü bir dönem yaşattı.” diye açıklama yapan avukatı, “Olayın gerçek olup olmamasından öte, bu süreçte iş arkadaşlarının ve çıktığı programların zarar göreceği endişesi ile Kaya, tüm programlardan ayrılma kararı vermiştir. Bu süreçte kendisini yalnız bırakmayıp destek, sevgi ve güvenlerini esirgemeyen herkesten teşekkür eder.” ifadelerini kullandı.

“Kaya, uzun uzun düşündükten sonra şimdiki durumu dahada kötü bir hal almasını engellemek için sessiz kalmayıp, olayın içeri ile ilgili her şeyi hukuk karşısından ifade edecektir” diye aktaran avukat, açıklamayı şöyle devam ettirdi: “Kaya, halen ailesi ile beraber ülkede bulunmaktadır, ve bu acı veren olayı çözmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu durumdan kaçmak için ülkeden çıkış yapmayı bir saniye dahi olsun düşünmemiştir.”

Kaya’nın bundan sonra internette dolaşan yalan bilgiler üzerine hukuki işlem başlatıp, aktif bir şekilde hakkında çıkan söyletinlere karşılık vereceğini bildiren avukatı, söz konusu durumdan dolayı müvekkili hakkında yalnış anlaşılmalardan kaçınılması konusunda ricada bulundu.

Haber Kore