Nisan Ayında Kaçırmak İstemeyeceğiniz 13 Yabancı Dizi

İnsanlar The Game of Thrones’ın bu yılın nisan ayında ilk kez yer almamasından çok üzgünken, boşluğu doldurmak için bu ay içerisinde gelen çok sayıda yabancı dizi var.

Hatta HBO, çok üzülüyor olmalı, çünkü bunu telafi etmek için bize Oprah Winfrey veriyorlardı . Henrietta Lacks’ın Immortal Life adlı bir TV filminde oynuyor ve 22 Nisan’da başlıyor.
1. THE KENNEDYS AFTER CAMELOT: Katie Holmes , Reelz’in Kennedy ailesiyle ilgili dizide Jackie Kennedy rolünü yeniden başlatıyor. Bu sezon, kocasının suikastının ardından geldi.
2. PRISON BREAK: Kardeşler geri döndü! Yeniden başlatıldığında, daha önce ölmüş olduğu düşünülen Michael Scofield’in (Wentworth Miller) hayatta olduğu düşünülüyor, bu nedenle eşi (Sarah Wayne Callies) ve kardeşi (Dominic Purcell) onu bulmak için yeniden bir araya geldiler – birkaç hapishane köprüsü yardımıyla , tabii ki. (Salı, Nisan 4, saat 9: 00’da Fox’ta)
3. GUERRILLA: John Ridley tarafından yazılmış ve yönetilen altı bölümlük sınırlı dizi, 1970’lerde Londra’da radikal bir yeraltı hareketi oluşturmaya yardım eden siyasi açıdan aktif bir çiftin peşinden gidiyor. Freida Pinto , İdris Elba ve Babou Ceesay yıldızı. (Pazar, 16 Nisan sabahı saat 19: 00’da Showtime’da)

4. THE WHITE PRINCESS: Philippa Gregory’nin aynı adı taşıyan romanından uyarlanan The White Queen’e sekiz bölümden oluşan devam filmi, Beyaz Kraliçe’nin kızı York’tan Elizabeth’i takip ediyor ve Lancaster galibi (ve düşmanı) Henry II ile evlenmeye zorlanıyor.
5. VEEP: Herkesin en sevdiği politikacı eski Başkan Selina Meyers ( Julia Louis-Dreyfus ) elindeki çok önemli bir görevle küçük ekrana geri dönüyor: Mirasının (ve bir sonraki hareketinin) ne olacağını bulmak.
6. PRETTY LITTLE LIARS: Bu Pretty Little Liars’ın son sezonu ve bize Uber A’nın kim olduğunu söylemesi daha iyi. Zaten Aria, Spencer, Hanna ve Emily’yi özlüyoruz
7. Fargo: FX serisinin üçüncü sezonunda Ewan McGregor tarafından oynanan, iki kardeş arasındaki rekabetine odaklanarak 2010 yılına doğru ilerleme kaydedilecek
8. GIRLBOSS: Bu yeni Netflix orijinali, Britt Robertson’u moda imparatorluğu Nasty Gal’in kurucusu genç Sophia Amoruso olarak canlandırıyor. EBay’deki eski giyim mağazasını nasıl milyonlarca dolarlık bir işletmeye dönüştürdüğünün hikayesini anlatıyor.
9. The Immortal Life of Henrietta Lacks: çokça beğenilen kurgusal olmayan kitaptan uyarlanan bu HBO filmi. 1950’lerde gerçekleşir ve kanserli hücreleri bilim adamları tarafından hasat edilen ve tıbbî araştırma için kullanılan bir kadın vardır.
10. Silicon Valley: En sevdiğimiz teknik ekip geri döndü ve Pied Piper’ın geleceği her zamankinden daha da karanlık görünüyor.
11. Great News: Tina Fey ve Robert Carlock ( 30 Rock ve Unbreakable Kimmy Schmidt’in ardındaki ekip ) , bir kablo TV haber programının perde arkasında bir araya geldi
12. The Handmaid’s Tale: Margaret Atwood’un beğenilen romanına dayanarak, on bölüm dizi
13. American Gods: Neil Gaiman’ın fantazi romanından uyarlanan American Gods , Amerika’daki tüm tanrıları yüz yüze görüşmek üzere gezen Mr. Wednesday (Ian McShane) ile bir araya gelerek hapsedilen bir adam olan Shadow Moon’ı (Ricky Whittle) izliyor.