Nisan 2017 Burçlarınız Herşeyi Yeniden Düşünmenin Vakti

İşiniz, ilişkiniz ve para alışkanlıklarınız TÜMÜ mikroskop altına girdi.

Danışmanlık psikolojisi alanında lisansüstü derecesi olan profesyonel bir astrolog olan Donna Page’nin nisan ayı için görüşleri oldukça şaşırtıcı. Nisan ayında sizin için bir sürü şey var. Kendinizi daha iyi hazırlayın. Evren bu ay dönen enerjiyle doludur, bu sayede yaşamınızdaki her şeye daha yakından bakmanız istenir. İşiniz, ilişkileriniz… 9 Kasım’da, iletişim kurallarını düzenleyen ve düşünceyi netleştiren gezegen Merkür geriye doğru gidiyor; bu nedenle, gelecekte yanlış iletişimler ortaya çıkarsa, kesintiye uğramamaya çalışın. işler Nisan ayının üçüncü haftasında sakinleşir ve iki önemli şeyi kucaklamaya hazırsınız: sizi neyin mutlu ettiğini ve neyi dengeli tuttuğunu.
Koç: Para , sizin için sıcak bir konu olacak. yani, nasıl daha fazla alabilirim, bu yüzden hırslı olacaksınız. Şimdi maaş bilgisine nereden baktığınızın ve harcama alışkanlığınızın alt satırınızı nasıl etkilediğini anlamanın zamanı geldi.
Boğa: Bu ay ne yaptığınız önemli değil. aklınızı önümüzdeki yıl neler olup bittiğini düşünürken bulacaksınız. Bu sene ne yapmak istiyorsun? Doğum gününüz için ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi anlamak için kendinize biraz ciddi zaman ayırmaya ihtiyacınız var.
İkizler: sadece eğlenmek istiyorlar ve bu ayın ortası sizin için uygun. Venüs, doğrudan kariyerinizi gösteren grafik bölümünüze gider ve son zamanlarda ofiste ne kadar ağırlık kazandığınızı yeniden düşünmenizi sağlar.
Yengeç: Hayatınızla başka bir şey yapma düşüncesi etrafında dönmeye devam edeceksiniz . ufkunuzu genişletmeye ve istediğin şey üzerine odaklanmaya Bu çizgide, şimdi de kendi sevgisini kurmanın harika bir zamanı. K
Aslan: Başkalarına her zaman yardım etmeye isteklisiniz, ama bu ay çizgiyi çizme zamanı geldi. Herkes için her zaman her şeyi yapamazsın. Bazı saygılı sınırlar belirlemek için iyi bir zaman.
Başak: Bu ay güçlü bir titreşim var, yeteneklerinizi geliştirmeye ciddi bir çaba göstermelisiniz. Zanaatkarınızı yavaş ama emin adımlarla ilerletmekten mali bir kazanç elde edersiniz
Terazi: temelde, evren bencil olmanın iyi olduğunu söylüyor . İlkbaharda yeni bir aşka yelken açacaksınız
Akrep: Kendini tanıyorsun Akrep, şimdi senin için doğru olan güvenmek. kendinize biraz zaman ayırmayı unutmayın
Yay: Ayın birinci veya ikinci haftasında sorumluluklarınızı atmaya ve bir adaya taşınmayı düşünüceksiniz.işinizden ayrılmak yerine bir tatil planlamaya çalışın.
Oğlak: Nisan ayında Oğlak’ta tamamen doludur, ancak kendinize bir soru sormak için bir dakikanızı ayırmanız gerekiyor. Kendinize bu ay yapmayı taahhüt ettiğiniz her şeyi yapabiliyor musunuz?
Kova: Evrenin size bu ay için büyük bir mesajı var. Ne düşündüğünüze inanın. İşyerinde, evde veya ailenizle ilgili sorunlar ortaya çıktığında, konuşun, bunu yapmadığınız sürece daha iyi olmaz. Şimdi yaşam şeklinizi yeniden düşünmenin zamanı . Ne karar verirseniz verin, iletişimde doğru olun.
Balık: şimdi size odaklanma zamanı.Kendinizi şımartmak için küçük şeyler yapın.